Montér/technik slaboproudých instalací

Profil firmy: 

HiTES CE s.r.o. je dceřinou společností firem Acondistec GmbH (SRN) a Micos s.r.o. zabývající se zajišťováním hlasových a datových komunikačních řešení pro firemní zákazníky a poskytováním instalačních a servisních služeb pro dodavatele telekomunikačních technologií a pro telekomunikační operátory.

Hledaná pozice:

Montér/technik slaboproudých instalací – měřící technika, kabelové systémy, vnitřní optické rozvody, aktivní prvky, bezdrátové sítě,… pro projekty na území ČR. Pracovní poměr na dobu na dobu neurčitou.

Pracovní náplň/zodpovědnost:

Samostatná činnost zahrnující montáž kabelových tras a pokládky slaboproudých kabelů v objektech, instalaci koncových prvků (čidla, IP technologie, WiFi,…), rozvaděčů, základní konfiguraci koncových prvků a spolupráci s dohledovým centrem. Příprava podkladů pro tvorbu dokumentace skutečného provedení (převážně formou fotodokumentace), montážní práce samostatně nebo ve skupině na svěřených zakázkách v daném regionu i celé ČR.

Profil ideálního kandidáta:

Úplné střední odborné vzdělání (ÚSO) elektrotechnické, dobrá orientace v technické dokumentaci a čtení elektrotechnických schémat, dobré komunikační schopnosti.  Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a ochota cestovat po celé České republice a učit se novým věcem. Platné řidičské oprávnění skupiny B, platné zkoušky vyhl. č.50/1978 Sb. min. §6, běžná práce na PC.

Nabízíme:

Dlouhodobou pracovní perspektivu v zavedené a stabilní společnosti, nadprůměrné finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem kandidáta, příspěvek na stravování, možnost používání služebního auta k soukromým účelům.

Region:

Pracoviště Praha nebo Prostějov

Kontaktní údaje:

Své životopisy zasílejte v případě zájmu o tuto pozici na emailovou adresu:

vilem.simanek@hites.cz


Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost HiTES CE s.r.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

Helpdesk: +420 242 418 331

Kontaktní formulář